Магазин:
Киев,
пр-т Оболонский,14
В корзине нет товаров
Перейти в корзину

Оставьте свой номер
- мы перезвоним!

Спасибо!
Наши менеджеры скоро ответят на ваш вопрос
Спасибо!
Ваш отзыв очень важен для нас

Условия кредита


Выберите размер


Выберите цвет

Назад

Товар добавлено в корзину!

Продолжить покупки В корзину

Оформление заказа
Контактные данные
Имя и фамилия
Город
Мобильный телефон
E-mail
ИТОГО:
товар на сумму
К оплате
Выбор способов доставки и оплаты
Доставка
См. на карте
Адрес доставки
Оплата

Флягодержатель BBB Fueltank XL BBC-15 черный

Производитель: BBB (Голландия).

Флягодержатель BBB Fueltank XL BBC-15 рассчитан для использования с пластиковыми ПЭТ-бутылками емкостью до 1,5 л. Благодаря регулируемому механизму крепления возможно отрегулировать высоту подфляжника под конкретную бутылку.

Материал: алюминий.

Цвет:  матовий черный.

Артикул в нашем каталоге: 8716683052510.

Отзывы
2016-03-24
19:01
Моя оценка:
planet_earth
При виборі даного флягоутримувача перевіряйте чи підійде. Наприклад на велосипед Ardis Compass рама 19 флягоутримувач став ідеально. А на велосипед Ardis Compass рама 17 даний флягоутримувач налаштований під пляшку 1.5 л. можна сказати не помістився. Верхній тримач горловини пляшки не відчинявся і вийняти пляшку не можливо так як впирався у раму та чіпляв троси, що розміщені під рамою. Зрозуміло під меншу по висоті пляшку змістивши верхній утримувач горловини трохи нижче, все буде гаразд, але ... Тому на фото зазначу розміри BBC-15, щоб мали можливість розрахувати розташування на будь-якому велосипеді. http://hotline.ua/img/upload/images/w/5/56edab187567b.jpg
Приимущества
Комплект - флягоутримувач, два болти для кріплення до рами. Колір чорний, фарба матова. Максимальний діаметр пляшки - 9 см. Максимальний діаметр горловини пляшки, що може успішно зафіксувати ця модель складає 4.2 см. Мінімальний діаметр горловини пляшки - 3.2 см. Пластикова пляшка 1.5 літра (наприклад Моршинська) стала ідеально. Звичайний дешевий металевий термос із зовнішнім діаметром 8.5 см хоча і вільно себе почуває у нижній частині флягоутримувача і верхній утримувач горловини не потрібен, але при фіксації термоса за допомогою міцного резинового хомута може успішно використовуватись.
Недостатки
Верхній утримувач горловини пляшки має можливість зміщуватись і налаштовуватись під різну висоту пляшки, але без повного демонтажу з рами велосипеда флягоутримувача, змінити положення не можливо так як не має доступу до фіксуючого болта. Технічно, при необхідності, цю проблему можна вирішити шляхом заміни болта на трохи довший та застосування контргайки, щоб не закручений до повної фіксації болт під час їзди самостійно не викрутився і не втратити весь утримувач горловини. При такому положенні фіксатор горловини не буде прикручений (зажатий) до кінця і зможе пересуватись вверх вниз. Але з часом лакофарбове покриття флягоутримувача при такій модернізації пошкодиться.
2016-03-25
13:38
x-zone
Большое спасибо за такой подробный отзыв.
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Оценка