Магазин:
Київ, вул. Костянтинівська, 73

(044) 303-98-85
(063) 572-99-66
(097) 572-99-66
В корзині нема товарів
Перейти в корзину
В корзині товарів:
на суму грн.
Оформити Перейти в корзину
Корзина

Трансмісія велосипеда

Велосипедна трансмісія (групсет) - це набір елементів, які передають зусилля від ніг людини до колеса.

Трансмісія включає в себе:

Якісна трансмісія велосипеда може значно збільшити ефективність педалювання за умови чіткої роботи перемикачів і своєчасного обслуговування компонентів. Найбільш популярними є групсети від японської компанії Shimano і американської фірми SRAM.

Система передніх зірок закріплена на валу каретки велосипеда. Через шатуни вона приймає навантаження з педалей і перетворює поступальний рух ніг в обертальний. Якщо є перемикач передач, то велосипедна система провідних зірок дозволяє змінювати передавальне відношення. Розрізняють системи шатунів для МТВ, даунхілу, шосе і туринга.

Каретка - один з найважливіших вузлів велосипеда, саме на нього припадає велика частина навантаження під час їзди. Цей компонент забезпечує вільний хід шатунів. Існує кілька десятків типорозмірів кареток, які розрізняються розміром вала і корпуса, різьбленням, способом фіксації шатунів і кріплення в рамі. Тому перед покупкою каретки обов'язково варто ознайомитися з технічною документацією на велосипед.

Система задніх зірок (касета) розташована на задньому колесі велосипеда і прикріплена до втулки. Складається з шестерень різного розміру. Від кількості зірок і зубців на них залежить передавальне число, яке здатна підтримувати трансмісія. Це впливає на легкість подолання підйомів і швидкість руху по прямій.

Задній і передній перемикачі перекидають ланцюг з зірочки на зірочку під час перемикання передач за допомогою манеток на кермі. Задній перемикач також оптимізує натяг ланцюга. Передній перемикач встановлюють тільки на байках з двома-трьома провідними зірками. Для велосипеда з однією швидкістю перемикачі не потрібні.

Трансмісія велосипедна повинна відповідати вашому стилю катання. Правильно підібране передавальне число дозволяє підтримувати зручну швидкість педалювання незалежно від ухилу або рельєфу місцевості. Оптимальний варіант - це трансмісія для велосипеда, де кожне підвищення або пониження передачі ідеально підходить під ваші фізичні можливості.

Чому варто купити трансмісію на велосипед в магазині X-Zone?

Щоб купити трансмісію для велосипеда звертайтеся до професіоналів:

  • спеціалізований веломагазин - 12 років продаємо велозапчастини
  • великий асортимент: опис, фото, огляди, відгуки
  • світові бренди: Shimano, BBB, Sram, KMC
  • найкраща ціна - можливість купити трансмісію велосипеда недорого
  • професійна консультація
  • гарантія на весь товар
  • обмін і повернення в разі потреби
  • доставка в Київ і будь-яке місто в Україні (Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Житомир, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Вінниця, Чернігів)

Оставьте свой номер
- мы перезвоним!

Дякуємо
Наші менеджери скоро дадуть відповідь на ваше запитання

Залиште свій номер
- ми передзвонимо!

Оформлення замовлення
Контактні дані
Ім'я та прізвище
Мобільний телефон
E-mail
Разом:
товар на сумму
До оплати
Доставка
Див. На карті
Місто
Адреса доставки
Оплата