Магазин:
Київ, вул. Костянтинівська, 73

(044) 303-98-85
(063) 572-99-66
(097) 572-99-66
В корзині нема товарів
Перейти в корзину
В корзині товарів:
на суму грн.
Оформити Перейти в корзину
Корзина

Аксесуари для подорожей і туризму

Крім стандартного туристичного спорядження в похід часто беруть аксесуари для подорожей. Вони виконують додаткові функції, такі як захист від дощу або ремонт спорядження. Також похідні аксесуари використовують для організації комфортного простору для відпочинку під час перебування на природі. Аксесуари для туризму - це практичні і потрібні речі, які відмінно підходять на роль подарунків для мандрівників.

Туристичні аксесуари можна умовно розділити на кілька категорій. Перша - організація побуту в наметовому таборі. Сюди відносяться надувні подушки, маски для сну, термопокривало і швидковисихаючі рушники. Щоб повноцінно відпочити під час сну в наметі знадобиться зручна надувна подушка. Вона повинна мати невеликий пакувальний обсяг і низьку вагу. Для любителів поспати довше випускаються спеціальні маски, які не пропускають сонячне світло. Термопокривало допомагає швидко зменшити тепловтрати людського тіла в екстрених ситуаціях і є обов'язковою частиною аварійно-рятувальних наборів туристів. Індивідуальний рушник рекомендується брати з собою з гігієнічних міркувань. Він повинен бути легким, швидко сохнути і мати невеликі габарити в складеному вигляді. Найчастіше рушники для мандрівників роблять з мікрофібри, так як цей матеріал добре поглинає воду.

Друга категорія - аксесуари для оптимальної упаковки речей і захисту їх від води. Щоб упорядкувати вміст рюкзака, досить розсортувати одяг і спорядження за окремими мішкам. Щоб максимально зменшити пакувальний обсяг, можна скласти речі в компресійні мішки. Для захисту спальника і електроніки від вологи використовують гермомішки. Документи і смартфон найнадійніше упакувати в спеціальні гермочехли. На сам рюкзак в дощову погоду теж одягається водонепроникний чохол. Щоб прикріпити спорядження для походу до велобагажнику або багажнику на даху автомобіля використовуються стяжні ремені.

Аксесуари для туристів і мандрівників можуть бути призначені для ремонту наметів, надувних подушок, килимків, одягу та іншої екіпіровки. Це спеціальні засоби для проклейки і герметизації швів. Також серед мандрівників користуються попитом аксесуари для наметів (запасні дуги, відтяжки і кілочки), професійні компаси та багатофункціональні брелоки з паракордового шнура.

Оставьте свой номер
- мы перезвоним!

Дякуємо
Наші менеджери скоро дадуть відповідь на ваше запитання

Залиште свій номер
- ми передзвонимо!

Оформлення замовлення
Контактні дані
Ім'я та прізвище
Мобільний телефон
E-mail
Разом:
товар на сумму
До оплати
Доставка
Див. На карті
Місто
Адреса доставки
Оплата