Отзывы участников тест-проката рюкзаков Kailas Fuga Air на забеге BukoTrail
КАТАЛОГ
(097) 572-99-66
(044) 303-98-85
(093) 998-95-42
(097) 572-99-66
В корзине нет товаров
Перейти в корзину
В корзине товаров:
на сумму грн.
Перейти в корзину Оформить заказ
Корзина

Автор:

Змінено:

Отзывы участников тест-проката рюкзаков Kailas Fuga Air на забеге BukoTrail

Участники соревнований BukoTrail могли принять участие в тест-прокате рюкзаков Kailas Fuga Air. Делимся отзывами из данного забега про жилеты для трейлраннинга от Kailas.

Татьяна Шурубор: "Перший тест рюкзака Kailas Fuga Air 8 II Trail Running відбувся в рамках Buko Trail пригоди довжиною 90км горами Карпат. Мої очікування повністю виправдались, рюкзак відпрацював на відмінно.
Даю найвищий бал за ергономічність і дизайн, тут навіть писати нема про що додатково – найкращі відчуття. Що стосується функціональності, то дуже сподобалось, що завдяки системі АDF можна прямо на бігу підтягнути посадку, бо будь яка текстильна річ трошки розтягується від вологи. Досить зручно розташовані кишені для гелів, дрібничок, та фляг.
Що, на мій погляд, не досконало (я дуже прискіплива) – так це система застібок, яка у випадку поганої погоди може додати клопоту. Але зараз я не мала жодних проблем з застібками, бо руки були теплі, вправні та без рукавичок. Ще хочу зауважити:
– Якщо кишені для гелів заповнені, то запхати пляшку з водою може бути трохи клопітно, бо її гальмує мотлох інших кишень. Це не те щоб проблема, але на змаганнях завжди хочеться заправити фляги максимально швидко. Можливо просто треба набути вправності, якої в мене не вистачало за перших спроб. І наостанок – я не змогла знайти зручний варіант кріплення палиць. Цим разом я особливо не шукала, бо ношу палиці на поясі, хоча можливість ергономічно та надійно закріпити палиці на наплічнику, як на мене, це важлива функція.
Тож моє резюме – рюкзак дуже зручний та комфортний для теплого забігу, але для підтверждення цього твердження треба його протестувати ще в вітряну морозну погоду."

Отзывы участников тест-проката рюкзаков Kailas Fuga Air на забеге BukoTrail

Детальнее о бренде Kailas

ВЫБРАТЬ РЮКЗАК KAILAS FUGA AIR

Рейтинг:
Отзывов: 0.


Оставьте свое мнение о статье "Отзывы участников тест-проката рюкзаков Kailas Fuga Air на забеге BukoTrail"
Оцените статью

Оставьте свой номер
- мы перезвоним!

Спасибо!
Наши менеджеры скоро ответят на ваш вопрос
Спасибо!
Ваш отзыв очень важен для нас

Оставьте свой номер
- мы перезвоним!

Контактные данные
Имя и фамилия
Мобильный телефон
E-mail
Мне можно не звонить для подтверждения заказа
Итого:
товар на сумму
К оплате
Доставка
Адрес доставки
См. на карте
Оплата