Огляд туристичної їжі для походів
КАТАЛОГ
(097) 572-99-66
(044) 303-98-85
(093) 998-95-42
(097) 572-99-66
В корзине нет товаров
Перейти в корзину
В корзине товаров:
на сумму грн.
Перейти в корзину Оформить заказ
Корзина

Автор:

Команда Like To Travel

Змінено:

Огляд туристичної їжі для походів

Зміст:

Дякуємо магазину X-Zone за надані страви на огляд від виробників James Cook та E=da. Так як мова буде йти про їжу, а на смак та колір товаришів немає - думка наша на об'єктивність не претендує, хоча ми намагалися бути якомога більше безпристрасними та неупередженими.

Плов E=da

Плов E=da

Стандартно, як і для всієї їжі яка йде в пакетах, особисто я використовую води завжди на 100-150 мл більше. Так вона краще запарюється і не є занадто сухою. Плов від Е=da не став винятком. Залив 300-350 мл води, зачекав хвилин 15 (чим більше часу тим краще).

Консистенція: була як у звичайного плову. Рис був розварений та розсипчатий, овочі набралися вологою і не були сухими, м'ясо теж гарно розпарилося, навіть родзинки були такі як потрібно.

Смак: загалом сподобалося, але спецій які були у страві "за замовчуванням" особисто мені було трохи забагато.

Калорійність: задля експерименту я їв його наближено до польових умов, у стані помірного голоду. (Але тут потрібно брати поправку на індивідуальність кожної окремої людини). Порція плову зайшла у мене як вода у сухий пісок. Ні під час прийому їжі, ні після я не відчув що я наситився. Але варто врахувати той момент, що їв його без хліба та інших балабасиків (ковбаса, сало, сир) які завжди є у похідному раціоні. Якщо розглядати його як основний та єдиний прийом їжі із однієї страви особисто мені потрібно мінімум 2 пачки. Або ж він буде непоганим доповненням до якогось супу чи борщу.

Оцінка: враховуючи те, що "за замовчуванням" для мене було трохи забагато спецій поставлю 8 із 10.

Купити туристичну їжу

175 грн
Готов к отправке Булгур с овощами по-турецки ЇDLO, 90 г - доставка
100 грн
Готов к отправке Каша банановая с сухофруктами ЇDLO, 100 г - доставка
130 грн
Готов к отправке Крем-суп томатный с креветками ЇDLO, 65 г - доставка
115 грн
Готов к отправке Орехи с изюмом ЇDLO, 65 г - доставка
130 грн
Готов к отправке Крем-суп с грибами ЇDLO, 60 г - доставка
145 грн
Готов к отправке Борщ постный с фасолью 46 г - доставка
130 грн
Готов к отправке Картошка с сыром Гауда ЇDLO, 75 г - доставка
105 грн
Готов к отправке Полента с овощами 90 г - доставка
130 грн
Готов к отправке Полента с индейкой ЇDLO, 100 г - доставка
145 грн
Готов к отправке Гречка с индейкой ЇDLO, 100 г - доставка

Гречка з ламінарією Е=da

Гречка с ламинарией E=da

Готуючи гречку з ламінарією я відійшов від рекомендацій по кількості води і залив приблизно 400 мл окропу. Відповідно збільшив час запарювання до 20-25 хв і не помилився. Гречана каша з ламінарією від E=da можна сказати приємно здивувала. Не зважаючи на відсутність м'яса, каша була смачною. Вегетаріанці - вам має сподобатися.

Консистенція: була майже як у домашньої гречки. Вона була розвареною та розсипчатою, овочі набралися вологою і не були сухими.

Смак: Сподобався. Не хотілось додавати спецій, в даній страві їх вдало відміряли "за замовчуванням". Овочі гарно розпарилися і не було відчуття, що їсиш попередньо засушений продукт.

Калорійність: задля експерименту я їв дану страву наближено до польових умов, у стані помірного голоду. (Але тут потрібно брати поправку на індивідуальність кожної окремої людини). Порцією гречаної каші я наситився. З чого роблю висновок, що середньостатистичному вегетаріанцю або дівчині, буде достатньо щоб вгамувати голод. (Можливо навіть буде багато). Також варто врахувати той момент, що їв його без хліба та інших балабасиків (ковбаса, сало, сир) які завжди є у похідному раціоні. Якщо розглядати дану страву як основний та єдиний прийом їжі із однієї страви особисто мені було б достатньо для гарного перекусу на маршруті. Якщо розглядати як доповнення до якогось супу чи борщу - це буде дуже ситний і калорійний прийом їжі, який можна робити в кінці ходового дня, для повноцінного відновлення сил.

Оцінка: враховуючи те, що я не відмітив жодного мінуса поставлю сміливо 10 із 10. Чесно, сподобалось не зважаючи на відсутність м'яса, яке я люблю.

Гороховий суп Е=da

Плов E=da

На мою думку врятувати гороховий суп від Е=da не може ніщо... Ця страва в їхньому асортименті вмерла для мене назавжди. Готуючи цей суп я залив приблизно 400 мл окропу. Також збільшив час запарювання до 20-25. І все...

Консистенція: як у звичайного супу, овочі добре запарені. Пластівці гороху теж нормально заварились.

Смак: Здається на початку даного опису, зрозуміло написано і можна здогадатися про те, що я тут буду писати. Не-спо-до-ба-ло-ся. Взагалі. Цю їжу складно назвати гороховим супом, бо смаку горохового супу я не відчув. Я окремо відчував смак м'яса, моркви, цибулі і десь віддалено - гороху але сукупність цих смаків назвати гороховим супом - не можу. У інших виробників туристичної їжі - ця одиниця є однозначно кращою і смачнішою.

Калорійність: суп їв із хлібом (2 шматочки) як завжди наближено до польових умов, у стані помірного голоду, для більшої об'єктивності. (Але тут потрібно брати поправку на індивідуальність кожної окремої людини) Порцією я наситився. Але якщо без другої страви - то відчуття ситості будуть не довго. Якщо крім хлібу вживати ще ковбасу, сало, сир, які завжди є у похідному раціоні то має бути ок. Якщо розглядати дану страву як основний та єдиний прийом їжі із однієї порції особисто мені було б достатньо для перекусу на маршруті на ходу. А для повної наїженості в кінці ходового дня, я би звісно з'їв би ще щось для повноцінного відновлення сил.

Оцінка: враховуючи те, що я знаю як має спакувати гороховий суп, поставлю 3 із 10. І оцінку 3 дана страва отримує лише тому, що хоча вона і без смаку - нею можна пообідати під час дощу в прохолодну пору на маршруті.

Борщ Е=da

Борщ від Е=da довелося скуштувати в польових умовах, після сходження із Петросу. Був голодний як пес, тому заливши на око грам 350 води і дочекавшись (хвилин 15) поки він запариться смакував його із хлібом та ковбаскою в прикуску.

Консистенція: Як і всі страви, борщ заливався більшою к-тю води і від того, на мою думку, він лише виграв. Сподобалось, що він містив шматочки овочів, які після того як запарились були м'якими.

Смак: Борщ від Е=da сподобався. Єдине він не був червоним по кольору, але то стереотипи. Враховуючи, що споживав його додатково із хлібом та ковбасою він був поживними і поповнив організм енергією, яка була втрачена на підйомах та спусках.

Оцінка: 7 із 10.

Фруктовий шторм James Cook

Фруктовий шторм James Cook

Опис: Вага складає 60 г. Енергетична цінність порції – 332 Ккал. Фруктова пастила підійде для вживання як в поході (перекус) або ж на роботі (як солодкий бонус).

Пастила складається з міксу яблука, банану, моркви, ківі, лимона, кориці та імбиру.

Фруктовий шторм - це перекус на ходу. Смачно. Калорійно.  Продукт одразу готовий до вживання і тому достатньо лише відкрити упаковку і сміливо їсти.

Консистенція: Доволі оригінальна у формі прямокутних смужок закручених у рулети..

Смак: доволі оригінальний, усі інгредієнти відчуваються в міру. Смак фруктів гарно поєднується з корицею.

Оцінка: 10 з 10. Мало того, що порція досить поживна так і ще неймовірно смачна. Заслуговує найвищої оцінки і рекомендацій для покупки. Основні плюси: поживність, вага, смак та спосіб приготування (відкрив і одразу їсиш). Єдине що не зрозумів - це упаковка. Навіщо на таку (не велику) кількість пастил повноцінна пачка... Хоча її можна використовувати щоб запарювати в ній щось інше під час привалу.

Плов E=da

Кускус з фруктами Е=da

Кускус з фруктами Е=da

Кускус з фруктами від Е=da це класний сніданок. Порції за замовчуванням має вистачити дівчатам і тим хто любить мало їсти зранку. Якщо ж ви відноситесь до людини, яка вранці полюбляє гарно поснідати - потрібно 2 пачки.

Смак: сподобався. Кількість крупи та фруктів збалансовано так, що страва не занадто солодка.

Консистенція: як у звичайної каші.

Оцінка: 8 із 10.

Гречана каша з м'ясом James Cook

Гречка с мясом James Cook

Гречана каша - це страва у всіх виробників сушеної їжі, яку зіпсувати складно. Порція велика, на смак теж все ок. Єдине про що хочеться зауважити - це кількість спецій. Не всім може зайти...

Тут складно щось сказати. Оцінка: 6 із 10 (за спеції).

Локшина з соусом болоньєз James Cook 

Вермишель с соусом Болоньез James Cook

Враховуючи те, що страви від James Cook мені не дуже сподобалися дана локшина не була виключенням. Соусу болоньєз я там не знайшов, а після їжі була печія. Консистенція як і у інших виробників, локшина добре запарилася за обумовлений час. Смак: складно сказати, не зайшла ця страва мені...

Оцінка: 2 з 10. Відсутність соусу болоньєз та печія після прийому їжі не дозволили поставити більше. Сам ніколи більше не купуватиму і нікому не порекомендую.

Про Локшина з грибами від James Cook та Локшина в томатному песто від James Cook складно сказати більше. Печія після прийому обох була теж.

Картопля James Cook та Е=da

Дані страви дуже схожі і для того, щоб найкраще їх порівняти та не помилитися ми скуштували їх одночасно. Картопля (як і гречана каша) це страва, яка у всіх виробників приблизно однакова. Відмінністю є лише к-ть спецій. Консистенція: як звичайна картопля пюре. Скільки води в неї не лий, вона буде доброю.

Смак: тут у них все по різному. Хоча і в одних і у інших було багато сушених овочей. James Cook був (на нашу думку) занадто пряним. Спецій було дуже багато і бажання доїдати страву не було. E=da смак сподобався більше. Менше спецій зробили свою справу.

Оцінка: James Cook - 2 з 10, E=da - 5 з 10. Картопля іншого виробника, якого немає у цих тестах нам подобається більше.

Рис з овочами James Cook

Опис: пага сухої страви 90 грам, а готової 280 г. Також ця страва має помітку – «підійде вегетаріанцям.

В склад входить: білий рис та достатньо багато зелені (броколі, морква, цибуля, перець, томати та інші).

Процес приготування: достатньо залити кип'ятком та зачекати 10-15 хвилин (цього було достатньо). Рис розпарився досить добре і за час вживання не попадалося твердих зерен.

Консистенція: Так, як я не примхливий до їжі та й кухар з мене також не дуже, то собливої різниці від домашнього рису я не побачив. Рис зернистий і м'який. Також сподобалася кількість зелені – броколі та морква відчуваються досить добре.

Смак: Мені сподобалося, але мені здалося, що солі було трішки недостатньо (хоча це на любителя).

Калорійність: Енергетична цінність такох їжі складає – 359 ккал. Для перекусу в умовах походу і для негабаритної людини цього достатньо. Правда, мене не покидала думка, що потрібно ще поїсти.

Оцінка: 8 з 10. Рис міг би бути трішки солонішим, але повторюся знову – «це все на любителя». В цілому, рекомендую.

В'єтнамський суп Фо Бо James Cook

Опис: Вага сухої страви 30 грам, а готової 320 г. Енергетична цінність порції– 202 Ккал. Блюдо досить гостре.

В склад входить: локшина рисова, яловичина та різна зелень (кінза, петрушка, коріандр та інші).

Процес приготування: залити пакетик 300-350 мл гарячої води і зачекати 10 хвилин. На практиці, я заливав води трішки більше щоб суп був більш рідким. Тут, все на любителя.

Консистенція: Запарений суп виглядав дуже смачним і хотілося чим по-скоріше його скуштувати, а запах словами не передати (аж слина текла). Достатня кількість локшини та зелені, які досить гармонійно поєднуються.

Смак: Коротко – я був в захваті. Одне з найсмачніших сушених продуктів, які я їв. Гостреньке з присмаком кінзи та коріандру. Кількість спецій в міру і надає страві незвичного азіатського смаку.

Оцінка: 9 з 10. Однозначно рекомендую усім і ще не раз буду куштувати цю страву. Єдиний недолік який я помітив - цю страву потрібно брати як додаткову порцію до головного блюда чи як невеличкий перекус, адже наїстися такою порцією складно і навряд чи в когось вийде.

E-da Суп Харчо

Опис: вага сухої страви – 65 грам. Енергетична цінність – 202 Ккал.

В склад входить: пшеничні пластівці, картопляні пластівці, м'ясо, томати та інші.

Спосіб приготування: залити в пакетик 300-400 мл гарячої води, перемішати, закрити зіпер та зачекати 10 хвилин (на практиці потрібно близько 15) до запарювання їжі.

Консистенція: нічого особливого і якщо Ви їли суп Харчо традиційний то різниці особливо не помітите.

Смак: Мені не дуже сподобався – солі та перцю однозначно не хватало і відчувався якийсь незвичний смак. Також через 15 хвилин після запарювання мені попадалися тверді шматочки їжі.

Оцінка: 5 з 10. Якщо плануєте йти в короткотривалий похід, то щоб поїсти один або ж навіть два рази і Ви не сильно вибагливі до смаку, то можете купувати цей суп. Недоліки: порція не підходить як головна страва і є мало поживною. Довго запарюється. Погане поєднання спецій і їх нехватка.

Після того як ми скуштували та порівняли страви від James Cook та E=da ми можемо скласти свою суб'єктивну думку. Якщо порівняти страви на смак, однозначно перевагу надамо виробнику - E=da. Все, що доводилося куштувати мало повноцінний або наближений до повноцінного смак, а враховуючи, що ці страви виготовлені методом сушки а не сублімації - це круто. Плюс виробник E=da потурбувався про споживачів, та прикріпили додаткову порцію спецій (сіль та перець). В той же час деякі страви від James Cook були безсмачними і задоволення від споживання не приносили. Від більшості страв виробника James Cook які ми куштували - була печія, що не надавало переваг даному виробнику. Враховуючи вищесказане - ми не можемо його рекомендувати для споживання туристам та мандрівникам, а також самі не будемо ними користуватися.

Nasi Goreng Travellunch

Як бонус у нас на огляді була присутня страва Nasi Goreng сублімованої їжі від виробника Travellunch

Nasi Goreng Travellunch

Зразу хочемо зробити акцент на тому, що це саме сублімована їжа а не сушена, як у попередніх виробників від James Cook та E=da. Щодо своїх смакових характеристик, дана страва перевершила всі очікування і дуже сподобалась (хоча смак відрізнявся від справжньої страви, яку подають в Індонезії). Nasi Goreng - це різновид плову, попередньо зварений рис смажиться разом із овочами та м'ясом.

Характерною відмінністю страв виготовлених методом сублімації є смакова насиченість, після запарювання окропом страва виходить повноцінною, не втрачаючи смакових властивостей та поживної цінності. Після залиття окропом і витримки 15 хв ми отримали дуууже велику порцію, якою повноцінно може наїстись дорослий чоловік або дві дівчини. Консисткнція: не зважаючи на те, що ми “перелили” води (близько 400 мл) страва дуже добре увібрала вологу і була розсипчатою. Рис та овочі відмінно запарились та були м'якими ніби щойно приготовані. Єдиною незручністю виявилася відсутність так звичної нам zip-lock застібки, до якої привчили нас українські виробники туристичної їжі але дана незручність частково компенсована особливістю упаковки Travellunch - вона загинається і гарно тримає форму.

Єдиним мінусом даної страви є ціна. Порція в межах 270 грн не бюджетне задоволення. Хоча якщо порівняти із сушеними стравами - ця пачка варта витрачених на неї грошей. Оцінка - найвища. Дуже сподобалась і ми рекомендуємо!

12.02.2020

Рейтинг:
Отзывов: 0.


Оставьте свое мнение о статье "Огляд туристичної їжі для походів"
Оцените статью

Оставьте свой номер
- мы перезвоним!

Спасибо!
Наши менеджеры скоро ответят на ваш вопрос
Спасибо!
Ваш отзыв очень важен для нас

Оставьте свой номер
- мы перезвоним!

Контактные данные
Имя и фамилия
Мобильный телефон
E-mail
Мне можно не звонить для подтверждения заказа
Итого:
товар на сумму
К оплате
Доставка
Адрес доставки
См. на карте
Оплата