Термоси
Термоси - комфорт у будь-яку погоду
У холодну та спекотну погоду на природі гарячий чай буде справжнім скарбом, так само як у спеку – прохолодна свіжа вода. У поході доведеться розпалювати багаття чи шукати найближче джерело, у поїздці думати, де можна це дістати. Але є простіший варіант — взяти з собою таку корисну річ як термос. Завдяки компактності та міцності, його можна брати практично скрізь: холодного ранку на рибалку, в гори, на пікнік і просто гуляючи містом. Термос у літак дозволяють проносити в окремих випадках. Це залежить від авіакомпанії, але швидше за все ви залишите його в багажі. Виняток становить, якщо Ви летите з дитиною, і в ній знаходиться дитяча їжа або окріп для каші.
Дуже важливо вибрати правильний та надійний туристичний термос, який в екстремальних умовах допоможе зігрітися.
Вибір термоса
При виборі враховуйте такі параметри:
1. Вид
- Класичний термос виконаний у вигляді циліндра і призначений тільки для зберігання рідин (термос для чаю, кави, води або соку) у спеціальній колбі. Теплоізоляцію забезпечує вакуум, рідше повітря, що знаходиться в просторі між колбою та корпусом. Він має дві кришки – внутрішня герметично закриває його, а зовнішня служить одночасно кухлем та частиною корпусу.
- Різновид помповий. У його конструкції є помпа, що дозволяє зручно виливати вміст. Найчастіше вони великі за розміром, тому для туризму не дуже підходять, інша річ – офіс, пікніки, вуличні заходи.
- Термочайник має форму чайника, чудово зберігає тепло, має носик для акуратного наливання вмісту та важіль, який не дає йому розливатись.
- Харчовий термос для їжі– збереже суп та друге гарячим. Як правило, він більше звичайного, з широким горлом, щоб було зручно діставати їжу ложкою, у багатьох кришка служить мискою.
- Універсальний – дозволяє зберігати як рідину, так і продукти. Він великий за обсягом із широкою горловиною. Така модель дуже практична та зручна в різних ситуаціях.
2. Матеріал корпусу
- Металеві — прості в експлуатації, чудово переносять удари та падіння, добре утримують тепло, універсальні.
- Пластикові – використовуються рідше, адже вони вимагають дбайливого відношення та у разі пошкодження можуть луснути.
3. Матеріал внутрішньої колби
- Вироби зі скляною колбою та металевим корпусом мають найвищі показники теплоізоляції. У них можна зберігати будь-які рідини, у тому числі трав'яний чай, натуральний лимонад. Скло не фарбується і не піддається окисленню, до того ж мити його набагато простіше. Але з таким матеріалом потрібно поводитися акуратно, адже він може розбитися при сильному ударі або падінні.
- З нержавіючої сталі – міцні та довговічні, але в них не рекомендується зберігати кислі рідини та потрібно ретельно мити після використання. Якщо розіб'ється, вміст не виллється по всьому рюкзаку.
- Пластикові із дзеркальним напиленням використовують у недорогих китайських моделях, відповідно довговічністю вони похвалитися не можуть. До того ж, деякі з них канцерогенні. Можна використовувати для господарських потреб: помити теплою водою руки, прогріти замок, що завмер.
4. Об'єм
Якого обсягу краще замовити термос залежить тільки від того, для яких цілей він вам потрібен:
- для сімейного відпочинку або кількох людей підійде найбільший термос, об'ємом 1,6 л
- для піших прогулянок компактний термос 0,5л
- для походу – середній 1 л.
Вибирайте залежно від типу відпочинку та обставин.
5. Герметичність кришки
Від цього залежать майже всі показники. Якщо кришка добре закрита, зберігатиме необхідну температуру всередині. Існують кришки-закрутки, з кнопкою та помпою.
6. Час збереження температури
У характеристиках виробник вказує, протягом якого часу може зберігати температуру холодних та гарячих напоїв чи їжі. Якісний термос зберігає температуру до 24 годин.
7. Додаткова комплектація
Для зручності часто туристичний термос комплектується ручкою, кришкою-чашкою або чохлом.
Чому варто купити термос у магазині X-Zone?
Щоб купити термос звертайтесь до професіоналів:
- спеціалізований туристичний магазин - 12 років продаємо туристичні товари
- великий асортимент - понад 100 моделей термосів: опис, фото, огляди, відгуки
- кращі бренди: Tramp, Tatonka, Primus, Thermos, Zojirushi, Esbit
- професійна консультація
- гарантія на весь товар
- обмін та повернення у разі потреби
- доставка в Київ та будь-яке місто в Україні (Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Рівне, Житомир, Чернігів, Вінниця, Івано-Франківськ)
В цьому відео розповідаємо про різні види термосів та їх особливості:
Популярні питання про термоси
-
✔️ Термоси - які бренди найпопулярніші у 2024 році?
-
✔️ Що цікавить покупців під час вибору термоса?
Вибираючи термос, найчастіше покупці звертають увагу на об'єм, матеріал колби, бренд та ціну. -
✔️ Яка ціна на термоси?
Термос коштує від 381 до 2500 грн. -
✔️ Що часто купують із термосом?
Замовляючи туристичний термос, з ним часто купують: